ПОВІДОМЛЕННЯ  про публічну пропозицію

пн., 31 жовт. 2022, 00:00

ПОВІДОМЛЕННЯ  про публічну пропозицію

ПОВІДОМЛЕННЯ від 31.10.2022

про публічну пропозицію (оферту)

Обслуговуючого кооперативу «Товариство користувачів централізованими мережами «Софіївка» про укладення публічного ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ

про надання послуг з централізованого водопостачання та/або

централізованого водовідведення

 

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2022 № 85 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690» та згідно зі ст.ст. 13, 14 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» ОК «ТКЦМ «Софіївка» публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення публічного індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення.

Договір, який укладається з співвласниками багатоквартирних будинків, вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на веб-сайті ОК «ТКЦМ «Софіївка» співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з ОК «ТКЦМ «Софіївка».

У зв’язку з тим, що даний договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Фактом приєднання споживача до умов індивідуального договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю (ОК «ТКЦМ «Софіївка») підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуг.

У разі зміни права власності або користування приміщенням у багатоквартирному будинку, з попереднім власником (користувачем) якого було укладено індивідуальний договір, договір з новим власником (користувачем) вважається укладеним із дня акцептування такого договору.

Публічний ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення

Перелік адрес будинків за моделлю публічного індивідуального договору

Заява-приєднання до індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та  централізованого водовідведення

Індивідуальний договір розміщено на веб-сайті ОК «ТКЦМ «Софіївка» у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення з його змістом кожної особи, що отримує та звертається до ОК «ТКЦМ «Софіївка» для отримання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення.

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» плата виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання, складається з:

плати за послугу, що розраховується виходячи з розміру затверджених цін/тарифів на відповідну комунальну послугу та обсягу спожитих комунальних послуг, визначеного відповідно до законодавства;

плати за абонентське обслуговування, яка не може перевищувати граничний розмір, визначений Кабінетом Міністрів України.

Інформація про чинні тарифи ОК «ТКЦМ «Софіївка»:

  • тариф на послугу з централізованого водопостачання за грн/м3 з ПДВ –  14,68 грн.;
  • тариф на послугу з централізованого водовідведення за грн/м3 з ПДВ – 13,13 грн.;
  • тариф послугу з централізованого водопостачання для суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення за грн/м3 з ПДВ – 14,00 грн.

Розмір плати за абонентське обслуговування буде повідомлено додатково на цьому веб-сайті кооперативу.

 

Адміністрація ОК «ТКЦМ «Софіївка»