Новини

 

Шановні абоненти!

       У зв'язку з припиненням електропостачання по вулицях : Гетьманська, Кошова, Січова, Дорошенко, Оксамитова, Райдужна, Героїв небесної сотні, Абрикосова, Калинова, Зелена. Тимчасово буде припинено водопостачання відповідних ЖК на цих вулицях для запобігання підтоплення КНС.

Тримаймося, продовжуємо боротися за рідну землю! Україна переможе!

УВАГА! АВАРІЙНА СИТУАЦІЯ!

пт., 15 квіт. 2022, 00:00

В ніч на 15.04.2022, у зв’язку з бойовими діями, сталася аварія на інфраструктурному об’єкті, внаслідок чого частина Київської області виявилася знеструмленою.

У зв’язку з цим, на даний час у нашому селі є перебої також з централізованим водопостачанням.

Наразі енергопостачальною організацією проводяться аварійні роботи з відновлення електропостачання, після чого стабілізується водопостачання.  

 

Шановні споживачі, просимо зберігати спокій, разом – збережемо інфраструктуру та відбудуємось!

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ

пн., 04 квіт. 2022, 00:00

ОК «ТКЦМ «Софіївка» інформує Вас про наступні особливості роботи у воєнний час.

  • Наш кооператив за будь-яких обставин продовжує працювати для забезпечення надання послуг з централізованого водопостачання і водовідведення споживачам с. Софіївська Борщагівка.

Послуги продовжують надаватися в цілодобовому режимі.

            Інформаційно-документальна робота зі споживачами з усіх питань буде відбуватися в дистанційному режимі: через особисті кабінети споживачів на сайті кооперативу https://vodasofia.kiev.ua/, електронною поштою: vodasof@ukr.net.

            Щомісячні платіжні документи направлятимуться споживачам в електронному вигляді: на електронну пошту, за допомогою мобільних додатків, через особистий кабінет на сайті кооперативу.

Крім того, житлові організації будинків допомагатимуть кооперативу з розсиланням рахунків мешканцям будинків, які ними обслуговуються. Тож, рахунок кооперативу може надійти Вам від житлової організації.

  • Оплати споживачів є єдиним джерелом надходження коштів, які необхідні нам для закупівлі для споживачів села питної води і послуги з водовідведення у постачальників даних послуг – КП «Вишнівськводоканал» і КП «Софія» та забезпечення щоденної роботи водопровідної та каналізаційної системи села у цих  надскладних та небезпечних умовах.

Дякуємо кожному споживачу, який у воєнний час оплачує послуги, та просимо споживачів продовжувати здійснення оплати за спожиті послуги, використовуючи, в тому числі онлайн сервіси.

  • З метою здійснення нарахувань за фактично спожиті послуги у Ваших приміщеннях, просимо Вас знімати показання лічильників води у Ваших приміщеннях та передавати ці дані ОК «ТКЦМ «Софіївка» до останнього числа кожного місяця за допомогою вказаних  вище каналів зв’язку, оскільки за відсутності даних про показання лічильників кооператив повинен здійснювати нарахування розрахунковим шляхом.
  • В умовах воєнного часу найоптимальнішим для споживачів способом отримання рахунків від кооперативу, передачі кооперативу показань лічильників, здійснення оплати, відстеження інформації про стан розрахунків, комунікації зі співробітниками кооперативу є особистий кабінет споживача на сайті кооперативу https://vodasofia.kiev.ua/.

Покрокову інструкцію про те, як зареєструватися в особистому кабінеті, ми нагадаємо у наступному інформаційному повідомленні на нашому сайті.

З вірою в перемогу!

Слава Україні!

 

Шановні абоненти!

пт., 25 бер. 2022, 00:00


25 березня 2022 року виник порив труби Ø 600мм.
Робітники виїхали для ліквідації пошкодження, але провести роботи не вдалось через загострення бойових дій. 
Тому в даний час є перебої з постачанням води.
26 березня 2022 року планується виконання ремонтних робіт та відновлення роботи системи водопостачання села.


З повагою, адміністрація ОК "ТКЦМ "Софіївка".

Разом – збережемо інфраструктуру та відбудуємось!
Все буде- Україна!

Шановні споживачі!

пт., 11 бер. 2022, 00:00

Шановні споживачі!

У воєнний час ми ,як ніколи,підпримуємо один одного! 

Наш пріоритет - за будь-яких умов забезпечувати стабільне водопостачання та безперебійну роботу каналізації, адже порушення у системі водовідведення може призвести до виливу стоків, і як наслідок - до погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації у місті.

            Внаслідок  бойових дій , що ведуться в Київській області , частина наших співробітників та споживачів вступила до територіальної оборони інша- вимушена покидати свої домівки заради безпеки дітей.

            Ми використовуємо усі можливі канали зв'язку, щоб передати вам інформацію про актуальні нарахування, тож ми будемо надсилати рахунки-повідомлення також на ваші електронні адреси, які ви залишили нам при підписанні договорів.

На період дії воєнного часу рішеннями Уряду  заборонено відключення послуг за несплату та припинено нарахування пені та штрафних санкцій , одночасно збережно можливість отримання пільг та субсидій та прикладаються зусилля для забезпечення гарантованного мінімального доходу.

            Ми розуміємо, в яких екстремальних умовах ми зараз живемо. Але хочемо зберегти можливість сплачувати хоча б мінімальну заробітну плату нашим співробітникам, які не залишили своїх робочих місць та продовжують свою щоденну працю.

Дуже просимо усіх, хто залишився вдома, та користується послугами  за можливості, допомагати нам та оплачувати рахунки за водопостачання.

 

Разом – збережемо інфраструктуру та відбудуємось!

Все буде- Україна!