Новини

У зв’язку з масованими обстрілами об’єктів енергетики 23.11.2022 та, відповідно, припиненням енергопостачання, у м. Києві було зупинено централізоване водопостачання.

Оскільки питна вода для централізованого водопостачання села Софіївська Борщагівка подається з системи водопостачання м. Києва, відповідно, зупинилось і централізоване водопостачання с. Софіївська Боршагівка.

До цього часу централізоване водопостачання в столиці не відновлене. За інформацією, опублікованою на сайті ПрАТ «АК «Київводоканал», https://vodokanal.kiev.ua/news/v%D1%96dnovlyu%D1%94mo-vodopostachannya-stolicz%D1%96/ наразі тривають роботи, спрямовані на повне відновлення водопостачання споживачам.

Звертаємо увагу, що при відновленні енергопостачання об’єктів ПрАТ «АК «Київводоканал» наповнення системи та відновлення режимів роботи насосних станцій виконується ПОСТУПОВО з метою уникнення гідроударів  (і як наслідок аварійного ушкодження мереж і обладнання) в системі та різкого погіршення якості води внаслідок зміни гідравлічного режиму роботи магістральних мереж. Тому навіть після повного відновлення енергоживлення великих насосних станцій Київводоканалу на стабілізацію подачі води у віддалені мікрорайони м.Києва та передмістя (до яких відноситься і с. Софіївська Борщагівка) необхідний час від 1 до 3-4 годин, в залежності від часу попереднього відключення.

У зв'язку зі значним пошкодженням мереж електропостачання на водопровідних насосних станціях у місті Києві, ПрАТ АК Київводоканал змушено обмежив водопостачання у місті.

Оскільки водопостачання села Софіївської Борщагівки повністю залежить від водопровідних мереж ПрАТ АК Київводоканал тиск в мережах селища буде обмежений мінімальним.

Просимо запастися необхідною кількістю води з інших джерел водопостачання.

Дякуємо за розуміння.

ПОВІДОМЛЕННЯ від 31.10.2022

про публічну пропозицію (оферту)

Обслуговуючого кооперативу «Товариство користувачів централізованими мережами «Софіївка» про укладення публічного ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ

про надання послуг з централізованого водопостачання та/або

централізованого водовідведення

 

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2022 № 85 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690» та згідно зі ст.ст. 13, 14 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» ОК «ТКЦМ «Софіївка» публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення публічного індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення.

Договір, який укладається з співвласниками багатоквартирних будинків, вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на веб-сайті ОК «ТКЦМ «Софіївка» співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з ОК «ТКЦМ «Софіївка».

У зв’язку з тим, що даний договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Фактом приєднання споживача до умов індивідуального договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю (ОК «ТКЦМ «Софіївка») підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуг.

У разі зміни права власності або користування приміщенням у багатоквартирному будинку, з попереднім власником (користувачем) якого було укладено індивідуальний договір, договір з новим власником (користувачем) вважається укладеним із дня акцептування такого договору.

Публічний ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення

Перелік адрес будинків за моделлю публічного індивідуального договору

Заява-приєднання до індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та  централізованого водовідведення

Детальніше…

Шановні абоненти!

сб., 29 жовт. 2022, 00:00

У зв’язку з аварійним відключенням на водопроводі Д=600 мм буде організовано доставлення питної води водовозами за адресами:

1. Проспект Героїв небесної сотні будинок 26/16 зі сторони магазину Траш, на парковці.
2. Вулиця Київська буд. 36 на парковці біля магазину Сільпо.
3. Проспект Мартинова буд. 12.
Орієнтовний час прибуття 12-30.

Шановні споживачі, просимо зберігати спокій, разом збережемо інфраструктуру та відбудуємось!

УВАГА! АВАРІЙНА СИТУАЦІЯ!

пт., 28 жовт. 2022, 00:00

У зв’язку з пощкодженням на магістральній водопровідній мережі КП «Вищнівськводоканал», з якої здійснюється водопостачання нашого села, та виконанням аварійно-відновлювальних робіт можливі перебої з централізованим водопостачанням с. Софіївська Борщагівка.

Шановні споживачі, просимо зберігати спокій, разом збережемо інфраструктуру та відбудуємось!